Bravure stižu i iz Srbije

Publika u Srbiji je imala prilike da prethodnog vikenda vidi dva prelepa gola na domaćim terenima. Mladi igrač kragujevačkog Radničkog Dejan Miljuš je u svom tek drugom meču protiv Napretka u Kruševcu postigao sjajan gol. U jednom od najatraktivnijih mečeva domaćeg fudbala viđeno je čak šest golova (3:3), Nikola Trujić je za osamnaest minuta postigao het-trik a u duelu centralne Srbije ipak je najlepši potez viđen u 57. minutu.

Nešto južnije, u okviru Prve futsal lige, na duelu Novi Pazar – Smederevo igrač domaćeg tima Elvedin Redžović je uspeo ono što su pokušavali svi koji su ikada pipnuli “bubamaru”. U jednom kontranapadu je podigao loptu sebi iza leđa, prebacio je preko svoje, ali i glave nemoćnog golmana gostiju.