Dosta je bilo: CSKA naneo prvi poraz Realu!

U prvoj utakmici četvrtog kola Evrolige, CSKA je na svom terenu slavio protiv “Kraljevskog kluba” i tako im naneo prvi poraz ove sezone.

Domaći su već u prvoj četvrtini imali dvocifrenu prednost, a na poluvreme otišli sa +10 (40:30). Real se polako vraćao u igru i došao do egala, ali su igrači moskovskog kluba vrlo brzo povratili odličnu igru sa početka utakmice i vratili prednost. Na kraju 85:71. Krstić je bio najefikasniji u svom timu sa 18  poena, a pratili su ga Fridzon sa 11 i Voroncevič i Micov koji su ubacili po 14 poena. Kod gostiju najefikasniji su bili Ljulj i Rodrigez koji su ubacili, 15, odnosno 19 poena, a solidnu partiju su pružili i Mirotić koji je zabeležio 13 poena i Darden sa 11 poena.