Fenomenalni Bavarci demolirali Šahtjor VIDEO

Fudbaleri Bajerna ubedljivo su savladali ukrajinski Šahtjor sa neverovatnih 7:0 (2:0). Meč je rešen praktično na samom startu, kada je Kučer u 3. minutu meča isključen nakon jedanaesterca koji je skrivio za svoju ekipu.

_81583852_026274240-1

Miler je bio precizan sa bele tačke i  već u 4. minutu rešio pitanje prvog četvrtfinaliste. Do kraja poluvremena Boateng u 34. minutu duplira prednost Bajerna. Međutim nastavku meča golovi su se ređali kao na traci. Prvo je Riberi na samom startu drugog dela (49. minut) povisio na 3:0, da bi samo tri minuta kasnije Miler svojim golom dotukao rivala.

Do kraja meča pogađali su još i Badštuber u 63. minutu, Levandovski u 75. i na kraju Gece u 87. minutu postavlja konačan rezultat.