JSL: Novom Pazaru poništen čist gol

Fudbaleri Novog Pazara poraženi su u 7. kolu Jelen Super Lige u Jagodini od istoimenog domaćina sa 1-0, ali je senku na ovaj meč bacila očigledna sudijska greška, zbog koje se Pazarci vraćaju kući bez zasluženog boda.

Ponovi su fudbaleri Novog Pazara bili u nemilosti sudijske petorke predvođene Dejanom Santračem. Gubili su Pazarci od 15. minuta sa 1-0 od Jagodine, ali su u 90. minutu postigli regulran gol, koji je poništen zbog navodnog ofsajda, iako je posle ubačene lopte sa strane, loptu u mrežu gola Jagodine, smestio defanzivac Ćurana, Vukašin Tomić.

Ovo je drugo gostovanje na kojem je Novi Pazar oštećen, prvi put su plavo-beli bili žrtve sudijske nepravde na gostovanju protiv Partizana, kada im je sviran nepostojeći penal, a zatim i priznat gol crno belih, posle očiglednog faula Predraga Luke nad golmanom Pazaraca, Budakovićem.