JSL: Vojvodina i Partizan zabeležili pobede

U poslednja dva meča 3. kola Jelen Super Lige, Partizan i Vojvodina su opravdali uloge favorita i upisali važne bodove pred nastavak prvenstva, ali i pred revanš mečeve plej-ofa Lige Evrope koji ih očekuju za četiri dana.

Partizan je u Humskoj, pred oko 3000 gledalaca, po jako lošem vremenu i teškim uslovima za igru, ubedljivo slavio protiv kragujevačkog Radničkog sa 5:1.

Fofana je načeo goste u 17. minutu, da bi konačan rezultat u prvom poluvremenu postavio Volkov u 36. minutu, golom za 2;0. U dugom poluvremenu za crno bele su još pogađali Ninković u 51, Živković u 83. i Aleksandar Mitrović u 90. minutu, dok je počasni gol za Radnički delo Marića u 58. minutu meča. Partizanu je ovo druga pobeda posle tri odigrana kola u domaćem šampionatu.

Vojvodina nastavlja po starom. Novosadski crveno-beli i ove sezone imaju velikih problema sa realizacijom, kada je u pitanju domaće prvenstvo. Voša je večeras slavila sa 1:0 protiv subotičkog Spartaka, golom Petra Škuletića u sudijskoj nadoknadi vremena. Fudbaleri Vojvodine su i u ovom meču bili bolji i nadmoćniji rival tokom većeg dela utakmica, ali nedostatak koncentracije u završnici i slaba realizacija koja ih prati od početka šampionata, večeras ih nije koštala bodova. Veoma bitna pobeda za Vojvodinu pred revanš plej-ofa Lige Evrope, koji ih očekuje za četiri dana, ali i signal za stručni štab da se problemi sa realizacijom moraju što pre rešiti.

Današnjim mečevima kompletirano je 3. kolo Jelen Super Lige, a evo i rezultata celog kola: