JSL: Voša i Čuka podelili bodove, Partizan siguran protiv Rada

Večeras je kompletirano četvrto kolo domaćeg prvenstva.

Čukarički je prekinuo niz od tri pobede remijem protiv Vojvodine. Domaći su više šutirali na gol, ali je Vojvodina pokušavala strpljivim napadima do gola. Najbolja prilika na meču bila je u 85. minutu kada je lopta je došla do Brežančića na levom krilu, on je centrirao na Stamenkovića, koji je bio sam u sredini 16-erca Vojvodine. Ipak, udarac glavom defanzivca domaćih otišao je pored leve stative Delačevog gola. Na kraju- realnih 0:0.

Partizan je  u Humskoj savlado Rad. Već posle deset minuta meča crno-beli su došli u vođstvo golom Fofane na asistenciju mladog Živkovića.  Građevinari su  u 53. minutu poravnali rezultat. Loše je reagovala odbrana Partizana kao i golman Stojković, što je Rodić znao da iskoristi. U 60. minutu Andrija Živković ponovo dovodi domaćina u vođstvo, a 14 minuta kasnije kapiten Ilić stavlja tačku na i. Partizan se ovom pobedom popeo na lidersku poziciju.