KLS: Đokić debitovao porazom u Smederevu

Silovito je startovala Sloga na večerašnjoj utakmici. Već sredinom prve deonice Kraljevčani su imali +12 (2:14). Antić smanjuje na -4, 13:17. Sledi serija domaćih slična onoj sa početka koju su ostvarili gosti, 13:0, za 28:21. Na poluvremenu je bilo +13, 40:27. Samo Čupković i Kljajević su se upisali u listu strelaca u drugoj deonici u gostujućem timu, dok su košarkaši Smedereva za isto vreme postigli 23 poena. U nastavku domaći nastavljaju da ”sipaju”, Zagorac donosi svom timu +21, 51:30, sredinom trećeg perioda. Do kraja utakmice Smederevo je održavalo razliku a gosti nisu bili ni blizu nagoveštaja da bi ishod mogao biti drugačiji. Konačan rezultat 77:63. Najefikasniji igrač susreta bio je Čupković iz Sloge sa 19 postignutih poena, ujedno i najkorisniji igrač zajedno sa igračem iz protivničkog tabora, Radenkovićem, sa po 28 indeksnih poena. Kod domaćih, dvocifren učinak su imala četvorica igrača, Simović 15 a Zagorac, Jaramaz i Radenković su ubacili po 13 poena.