LE kvalifikacije: Jojić doneo pobedu Partizanu, Voša 1:1 sa Šerifom

Izabranici Vuka Rašovića su savladali Tun rezultatom 1:0. Crno-beli su bili bolji od prvog minuta, ali nije to bila igra od koje se mogao očekivati gol. Tun je pokušavao šutevima iz daljine i kontrama da ugrozi Stojkovića, koji je uz Obradovića nazaslužniji što Partizan danas nije primio gol, ali nisu uspeli.

Partizan je traljavo igrao i početkom drugog poluvremena, ali konačno su probili zid i u 70. minutu Jojić je probio i sa oko 17 metara preciznim šutem doveo Partizan u vođstvo. Posle tog gola su se konačno probudili i počeli da napadaju sa svih strana, Mitrović glavom i  Ninković sjajnim šutem su pokušali da postignu drugi gol , ali na kraju je ostalo 1:0.

Sjajna Vojvodina je ugostila moldavski Šerif, ali je uprkos sjajnoj igri i igračem više stigla samo do remija. Gosti su poveli u 36. minutu golom Ise na asistenciju bivšeg igrača Zvezde, Kadua. Samo šest minuta kasnije Henrike je dobio drugi žuti i Moldavci su ostali sa 10 igrača na terenu.

Vojvodina je ofanzivno igrala  celo drugo poluvreme, a do izjednačenja su Novosađani stigli u 54. minutu prelepim lobom Škuletića. U nastavku su ”lale” imale još nekoliko odličnih šansi ali je rezultat ostao isti-1:1.