Metalac nadigrao Slobodu

U prijateljskom meču odigranom na terenu 3 hotela “Palisad” na Zlatiboru milanovački prvoligaš ubedljivo je savladao petoplasirani tim Super lige Srbije, užičku Slobodu (0:3).

Metalac je poveo u 6. minutu golom Gojaka, koji je nakon odlično izvedenog kornera od strane Vignjevića loptu glavom prosledio u mrežu Tasića. U 12. minutu prednost je udvostručio Bojan Zoranović čiji je pogodak usledio nakon odličnog solo prodora. Pet minuta kasnije dosuđen je jedanaesterac za Užičane, ali je šut Memedovića odbranio Vladan Đogatović. U drugom poluvremenu i jedni i drugi su napravili veliki broj izmena, a u 55. minutu štoper Metalca, Dragomir Nikolić postavio je konačan rezultat prelepim pogotkom iz slobodnog udarca sa oko 20 metara.