Milojević: Ne može se dobiti utakmica bez odbrane!

U 24-om kolu ABA lige, košarkaši Mega Vizure dočekali su u Smederevu ekipu Union Olimpije, u neizvesnoj utakmici punoj rezultatskih klackalica, bolje su se snašli gosti, koji su na kraju slavili rezultatom 80:85

Aleš Pipan bio je kritičan prema svojim igračima:

-Bila je vrlo uzbudljiva utakmica od početka do kraja. Ne mogu da budem zadovoljan prvim poluvremenom. Pravili smo neke čudne greške. Znali smo da Mega Vizura igra brzu košarku. U drugom poluvremenu igrali smo mnogo bolje, kontrolisali skok, zaustavili njihove kontranapade i zasluženo dobili meč – Rekao je Pipan.

Nikola Jokić čestitao je protivniku na zasluženoj pobedi:

-Čestitam na pobedi Union Olimpiji. Mi smo igrali loše, naročito drugo poluvreme. Salin nam je ubacio 5 trojki, a i oni su imali bolji skok i zasluženo pobedili – Rekao je Jokić.

Dejan Milojević, trener Mega Vizure nije krio nezadovoljstvo lošom igrom u odbrani:

Čestitam Olimpiji na pobedi, zaslužili su je. Mi smo večeras mislili da možemo da dobijemo utakmicu bez odbrane. Počeli smo dobro, prva četvrtina je bila odlična, ali posle smo pali u igri, naročito u odbrani. Ovu utakmicu nismo izgubili na neiskustvo, nego zato što su oni želeli više pobedu od nas. To je presudilo.