Odlična Mega, za odličan kraj debitanske sezone.

Košarkaši Mega Vizure su se pobedom oprostili od smederevske publike. Oni su rezultatom 92:86 (17:30,24:12,21:20,30:24) savladali podgoričku Budućnost u uzbudljivoj, ali opuštenoj utakmici punoj preokreta.

Gosti su odlično otvorili utakmicu. Napad izabranika Dejana Jovovića je funkcionisao besprekorno. Sa po dve serije od 7:0, gosti su ovu četvrtinu dobili 30:17.

U drugom periodu totalna drugačija slika. Mega je zaigrala lepše, bolje, požrtvovanije. Odbrana je bila mnogo bolja, kao i napad, tako da je s nekoliko mini serija od po 4:0, Mega na poluvremenu prišla na samo poen zaostatka.

U trećem kvartalu, igralo se na mahove. Gosti su serijom 9:0 otišli na 10 poena prednosti, da bi se izabranici Dejana Milojevića vratili serijom 8:0.

U poslednjoj četvrtini igralo se koš za koš, da bi se Mega serijom 6:0 konačno odvojila. Prednjačili su tada Varda i Jokić svojim šutevima za 3 poena. Na kraju, posle jedne sudijske odluke da ne dosudi faul u napadu, klupa Budućnosti je dobila tehničku grešku. Međutim, strasti su se brzo smirile i utakmica privela kraju, 92:86.

Kod Mega Vizure, najbolji su bili Miljenović sa 17 poena, 8 asistencija i 5 skokova (indeks 31), Varda sa 19 poena, Jokić je dodao 16, Micić 14, a Veličković i Dangubić po 12. Kod gostiju, Popović je zabeležio 24, a Mihailović 23 poena,dok je Akindele imao dabl-dabl, 10 poena i 10 skokova.