Partizan poražen u Bugarskoj

Šampion Srbije poražen je večeras u Razgrad-u od šampiona Bugarseke Ludogoreca, rezultatom 2-1 (0-0).

Prvi deo igre nije bio na nivou timova koji žele plasman u Ligu Šampiona, čvrsta igra uz dosta prekida i tek po koju šansu, te se na odmor otišlo bez golova. Partizan je poveo u 49. minutu golom Saše Markovića, koji je iskoristio kiks Marselinja i matirao golmana Stojanova.

Radost crno belih nije trajala dugo, pošto se Brazilac iskupio za grešku, postigavši gol u 53. minutu. U 68. minutu posle jedne ispucane lopte, odbrana Partizana je zaspala, potpuno su zaboravili na Aleksandrova, koji je uspeva da predribla Lukača i pošalje loptu u mrežu za potpuni preokret. U 85. minutu Partizan ostaje sa igračem manje pošto je Miloš Jojić dobio drugi žuti karton.

Na kraju Ludogorec – Partizan 2-1, rezultat koji svakako ostavlja Partizan u igri pred revanš, ali greške koje su crno-beli pravili u odbrani, su ono na čemu će Vuk Rašović i njegovi saradnici morati da porade do revanša.