Partizan remijem stigao do trećeg kola kvalifikacija za LŠ

Partizan je obezbedio prolaz u treće kolo kvalifikacija za elitno evropsko takmičenje.
Nakon blede partije Partizana u Jermeniji (1-1), apsolutno niko nije pomislio da će Partizan zahvaljujući golu u gostima proći dalje.
Vladimir Volkov, heroj iz prve utakmice, u drugoj mogao je da postane tragičar.

Partizan je u prvom poluvremenu imao dve solidne šanse, koje domaći fudbaleri nisu iskoristili.
Širak je na svaku od njih uzvratio, takođe bezuspešno.
U drugom poluvremenu usledila je dominacija gostujuće ekipe, nakon isključenja volkova u 56 minutu, Partizan se usresredio na odbranu, što su gosti iskoristili da priprete u par navrata odličnom Lukaču.
Sve u svemu, Partizan je uspeo da se provuče kroz iglene uši, u trećem kolu očekuje ih mnogo teži zadatak, ekipa bugarskog Ludogoreca, za koji će Partizanu trebati mnogo više od puke sreće.

Partizan 0-0 Širak.