Pet isključenja i poraz “Orlića” na Kipru

Velika prilika pružena je Orlićima u 27. minuta meča u Ahni, igrač Kipra, Teodoru je zbog oštrog starta na Spajiću isključen. Upravo je Spajiću dosuđen jedanaesterac nakonšto je faulirao Engleozua u 54. minutu, a siguran sa bele tačke bio je Fruksilas.

U jeku napada gostujućeg tima, u 71. minutu još jedan gol Kipra, mrežu je pogodio Talasitis.

Šest minuta nakon toga, Kipar je ostao sa devetoricom na terenu, Panajotu je zaradio drugi žuti karton i napustio igru.

Sudija je imao pune ruke posla, a sledeći važan detalj je dosuđen jedanaesterac za Srbiju nakon što je fauliran Đuričić. Sa „kreča“ mrežu je pogodio Mitrović igrao se 84. minut.

Do kraja, viđeno je dosta uzbuđenja, crveni kartoni su podeljeni igračima Srbije Pantiću i Ćosiću, a na tuširanje je pre kraja poslat i Konstantinu.

Tri gola, pet crvenih kartona i istovetan rezultat kao u Gornjem Milanovcu, tada je Srbija slavila sa 2:1, a sada se istim rezultatom revanširao Kipar.