Pike – Real je komedija

Posle Realove sinoćne pobede nad Elčeom 1 – 2. mediji na pirinejskom ostrvu prave vic od ekipe Real Madrida. Gosti su došli do sva tri boda u 96. minutu golom Kristijana Ronalda sa bele tačke, koji je bio stelac i u 51. minutu za vođstvo gostiju. Elče je izjednačio u 91. minutu i svi su mislili da je to konačan rezultat. Niko ne zna zašto je glavni arbitar Cezar Muniz produžio toliko meč sa malo prekida. Četvrti arbitar je pokazao samo 3. minuta.

Elche 1-2 Real Madrid All Goals by all-goals

Kada su novinari pitali defanzivca Barselone, Džerarda Pikea šta misli o pobedi Reala. On je kratko odgovorio, ” Uvek je zanimljivo gledati komediju u ovo doba večeri na kanalu + .”

Valensija je u gostima pobedila Granadu 0 – 1. A Sevilja je deklasirala Rajo Valjekano 4 – 1. Gosti su sa 9 igrača završili meč.