Poraz košarkaša Partizana protiv Banvita

Košarkaši Partizana nisu uspeli da prekinu seriju poraza u novoj sezoni, ovoga puta ekipa Banvita odnela je plen iz Pionira. Turski predstavnik slavio je rezultatom 61:77 (18:19, 21:29, 11:14, 11:15) .

Tokom celog prvog poluvremena izabranici Duška Vujoševića držali su rezultatski priključak u egal utakmici protiv turskog protivnika. tek u drugoj deonici košarkaši Banvita uspeli su se odlepiti na osetniju razliku.

Vrlo rano, u 23. minutu igre, domaći su ostali bez Nikole Milutinova koji je napravio petu ličnu grešku, a kada je Banvit prekinuo niz od četiri minuta bez poena, stvari su krenule nizbrdo za crno-bele.

Nije vredelo ni to što je Partizan u svojim redovima imao i raspoloženog Milana Mačvana, koji je koliko večeras pokazao kakvo će pojačanje biti, jednostavno, crno-beli su pravili previše grešaka koje je protivnik umešno koristio.