Premijer liga: Kristal Palas doživeo debakl protiv Fulama

U poslednjoj utakmici 8. kola Premijer lige, Kristal Palas je kao domaćin, na svom Selhurst Parku doživeo ubedljiv poraz od ekipe Fulama. Rezultat je na kraju bio 1:4 za ekipu iz Londona.

Počelo je dobro za ekipu sa Selhurst Parka, u 7. minutu su poveli golom Adriana Mariape, na asistenciju Džejsona Pančeona, da bi se posle toga probudila ekipa iz Londona. Fulam je izjednačio u 19. minutu golom Pajtima Kasamija, asistent je bio Saša Rider. Pred kraj prvog poluvremena, u 45. minutu, prednost gostima donosi Stiv Sidvel. Prvo poluvreme je završeno rezultatom 1:2 za Fulam. U drugom poluvremenu, ekipa Fulama kreće da nokautira već grogiranu ekipu Kristal Palasa, na 1:3 povećava Dmitar Berbatov, bivši napadač Mančester Junajteda, na asistenciju Brajana Ruiza. Konačan rezultat 1:4 postavlja Filip Senderos u 55. minutu, na drugu asistenciju na meču Brajana Ruiza. Viđen je samo jedan žuti karton u 81. minutu koji je dobio igrač Fulama, Kiran Ričardson.