BROJ GLEDAOCA: 3.000
SUDIJA: Milenko Vukadinović (Beograd)
POMOĆNE SUDIJE: Goran Miletić (Mladenovac), Uroš Stojković (Beograd)
Fudbaleri Radničkog iz Niša u 18. kolu Jelen Super lige savladali su ekipu Radničkog iz Kragujevca.
Utakmica u kojoj smo videli pokušaje dugim loptama ipak je pripala Nišlijama koji su pobedu obezbedili u 33. minutu golom Škuletića.
Prva šansa na utakmici viđena je u 9. minutu kada je fudbaler domaćih Đuričković pokušao ali je to bio loš šut. Nakon te prilike nije se dešavalo ništa posebno sve do 17. minuta kada su “Meraklije” zapretili preko Ljubinkovića solidnim šutem testirao golmana Čančarević. Inače, ovom čuvaru mreže, u jednom delu utakmice publika upućivala zvižduke zbog loših ispucavanja lopte.
Prvi pogodak Škuletića ove sezone
Od tog 17. minuta pa sve do kraja poluvremena Nišlije su imali prilike, a povremeno je napadao i domaćin ali bezopasno. Rezultat pritiska Nišlija odrazio se u 33. minutu kada je iz iznenadne kontre, na dug pas Ljubinkovića rutinski loptu poslao u mrežu Petar Škuletić.
U drugom poluvremenu Radnički 1923 je krenuo sa pritiskom ali su imali samo jednu izglednu šansu u čitavom poluvremenu dok je Radnički Niš mogao i ubedljivije da slavi jer su gosti imali dve izgledne prilike do kraja susreta ali nisu uspeli da ih realizuju.
Nakon utakmice trener pobednika, Saša Mrkić rekao je da je njegova ekipa došla sa željom da održi 0:0 i ako je moguće iz kontre ugroze gol domaćina što su i uspeli.
Trener domaćih, Dejan Đurđević prihvatio je rekao da kad bi mogao da bi zamenio svu desetoricu na poluvremenu kao i da su skandiranja sa tribine opravdana i da su to svi zaslužili.