Šampion već poznat?

Možda je prerano reći da je šampionska trka u Srbiji već u martu završena ali do takvog  zaključka nas dovodi situacija na tabeli, vodeći Partizan ima čak 11 bodova više od Crvene zvezde dok od treće plasirane Vojvodine ima 14 bodova koja ima utakmicu manje i imaće šansu da se izjednači sa beogradskim crveno-belima na tabeli kada odigra utakmicu protiv Donjeg Srema.
Crvena zvezda je danas u Nišu poražena 2:1 golovima  Ljubinkovića Škuletića dok je tračak nade Filip Kasalica doneo u 78. minutu. Osim dobro urađenog pripremnog perioda – sa minimalnim sredstvima, nišlije su pogodile i sa pojačanjima ove zime, jer su oba strelca novajlije. Zvezdin najveći rival – Partizan slavio je na svom stadionu 2:0 protiv OFK Beograda.
U ostalim utakmicama koje su odigrane danas Radnički 1923 savladao je Hajduk rezultatom 3:2, u poslednjem minutu bivšem klubu presudio je Darko Fejsa. U Ivanjici je viđen preokret na poluvremenu, Javor je na svom stadionu poražen od BSK-a 2:1 dok su Pazarci pobedili “Oklopnike” 2:1, gol odluke postigao je Radoš Bulatović, tako da je štoper najbolji strelac plavo-belih ovog proleća.
SVI REZULTATI:
Radnički 1923Hajduk Kula 3:2
Susret Vojvodine i Donjeg Srema na programu je 19. marta, Sloboda i Jagodina odigraće svoju utakmicu 24. marta dok Rad i Spartak snage da odmere 10. aprila.
(foto: kurir-info.rs)