TOP11 jesen 2012: Golman

Zimski san za Superligaše je završen, svi timovi su uključili motore i zagrevaju ih za nastavak prvenstva (27. februar). Svi koji pratimno ligu, bili smo svedoci mnogih (ne)očekivanih rezultata i plasmana na tabeli.

U nameri da ne ih ne zaboravite igrače Jelen Superlige do prolećne polusezone, „Utakmica“ Vam donosi mogućnost da glasate za najbolji sastav prošle polusezone.
Počinjemo sa golmanima. Redosled nabrajanja je napravljen adekvatno stanju na tabeli i minutaži koju su „vratari“ imali u svom timu. Tako da je, na primer, u ponudi Nikola Petrović iz Partizana iz jednostavnog razloga što je jesenas više minuta proveo među stativama (687 naspram 573) u odnosu na Vladimira Stojkovića.