Babović srušio Ćurane, Čuka četvorkom ispratio kragujevčane!

Voždovac je nastavio sa odličnim partijama posle očajnog starta na početku sezone. Današnja žrtva bila je ekipa Jagodine, koju su Zmajevi savladali rezultatom 1:0.

Čovek odluke bio je Stefan Babović, koji je svojim golom u 44. minutu meča doneo drugu pobedu svojoj ekipi. U 78. minutu Babović je zaradio crveni karton zbog fizičkog nasrtaja na sudiju Pipera, pa su Zmajevi do kraja meča morali da čuvaju vodstvo sa desetoricom na terenu. Voždovac je ovim trijumfom uspeo da pobegne iz opasne zone, dok je Jagodincima ovo već peti poraz u sezoni.

Na Banovom brdu Čukarički je deklasirao ekipu kragujevačkog Radničkog, kojoj ni promena trenera nije pomogla da izbegne još jedan ovosezonski poraz, sedmi po redu. Prvi su do vodstva stigli gosti, golom Nikole Kovačevića u 19. minutu, ali je Čukarički do poluvremena, golovima Ragana (26. i 38. minut) i Slavoljuba Srnića (34. minut) potpuno preokrenuo rezultat. U drugom delu igre Srnić u 79. minutu svojim drugim golom na utakmici postavlja konačnih 4:1. Čukarički je ovom pobedom ostao u vrhu tabele, trenutno je na četvrtom mestu, dok gostima iz Kragujevca predstoji žestoka borba za opstanak u nastavku sezone.