Čukarički nastavio niz, agonija Voždovca i dalje traje

U meču 4. kola Jelen Superlige Čukarički je danas bio bolji od Voždovca rezultatom 2:0 (1:0). Strelci Slavoljub Srnić i Igor Matić.

Sastavi timova:

Čukarički: Ristić, Stojković, Piasentin, Ugochukwu, Brezančić, Matić, Regan, Todorović, Srnić, Stojiljković, Pavlović.

Voždovac: Supić, Kitanovski, Stojković, Mihajlov, Obradović, Adamović, Džugurdić, Injac, Sinđić, Marušić, Petrović.

Gosti sa Dušanovca nisu uspeli da prekinu neugodan niz od tri poraza, te su rezultatom 2:0 (1:0) poraženi od ekipe Čukaričkog. Kao što se i moglo pretpostaviti, domaćin je krenuo veoma silovito i videlo se da puleni Vladana Milojevića idu na pobedu u ovom susretu. Već u 17. minutu vezni fudbaler “Brđana” Slavoljub Srnić zatresao je mrežu Supića. Rezultatom 1:0 se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu Voždovčani su pokušavali da nametnu svoj ritam, ali je Čukarički u 73. minutu susreta preko kapitena Igora Matića postavio konačan rezultat 2:0 i tako rešio pitanje pobednika na ovom meču. Domaćini su zasluženo došli do celog plena, dok će trener Voždovčana Zoran Milinković morati da menja dosta toga u igri svojih fudbalera kako bi klub izašao iz zone ispadanja.

Nakon nekompletnog 4. kola Jelen Superlige, Čukarički je trenutno 3. na tabeli, dok Voždovac trenutno drži poslednje mesto uz ekipu Radničkog iz Niša.

Nakon reprezentativne pauze, u 5. kolu srpskog šampionata Čukarički će za dve nedelje gostovati ekipi Partizana, a Voždovac će svoje prve bodove tražiti protiv Radničkog iz Kragujevca.