Jagodinci konačno trijumfovali, miroljubivo u Subotici

Jagodinci se, posle nešto lošijeg starta šampionata, polako vraćaju na pobednički put. Ćurani su u okviru osmog kola JSL, zabeležili drugu ovosezonsku pobedu. Mušterija Plavih, bio je čačanski Borac koji je rutinski savladan rezultatom 2-0.

Poveli su Jagodinci u ranoj fazi meča. Bivši igrač Vojvodine, Đorđe Šušnjar, golom u devetom minutu meča, doneo je prednost svom timu. Tim rezultatom se i otišlo na odmor. Na startu drugog dela, u 53. minutu Milan Đurić duplira prednost domaćih i postavlja konačan rezultat meča.

Jagodina se ovim trijumfom odlepila iz donjeg dela tabele, trenutno su na 12 mestu, odmah ispod današnjeg rivala, ali ono što može da raduje Krunića, jeste da se ekipa konačno vratila u pobednički ritam.

U Subotici, u meču između Spartaka i Napretka nije bilo golova. Spartak je ovim bodom ostao u vrhu tabele, dok gosti i posle osmog kola još uvek ne znaju za trijumf.