JSL: Čuka deklasirao Romantičare, lučanci stigli do pete pobede

Fudbaleri Čukaričkog ubedljivo su kao gosti savladali OFK Beograd u malom gradskom derbiju rezultatom 4:0. Igor Matić je svojim golom u 27. minutu doveo Brđane u vodstvo, da bi u drugom delu igre, Srnić u 50. minutu, ponovo Matić u 68. i Bojić u 88. minutu meča u potpunosti dotukli domaćina.

Čukaričkom je ovo peti trijumf u sezoni, kojim su se Brđani probili na visoko četvrto mesto na tabeli, dok su Romantičari ovim porazom, drugim u sezoni, pali na šesto mesto.

Na peto mesto probila se lučanska Mladost današnjim trijumfom nad Građevinarima. Povela je ekipa Neška Milovanovića u 27. minutu golom Patrika Eze Frajdeja, kome je ovo bio peti pogodak u sezoni. Na 2:0 povisio je Milunović, posle odlične asistencije Adamovića. Sve što su Građevinari uspeli da urade na ovom meču, jeste pogodak Rodića u 74. minutu, kojim su bar na neki način uspeli da ublaže poraz.

U Subotici je viđen uzbudljiv meč koji je na kraju završen podelom bodova. Poveli su gosti golom Antonića u četvrtom minutu meča, međutim njihova radost nije dugo trajala pošto je Vladimir Torbica posle samo tri minuta igre doneo izjednačenje ekipi Spartaka. Početkom drugog dela igre, tačnije u 55. minutu Nemanja Milić donosi potpuni preokret za domaćina. Borac ipak dolazi do boda u samoj završnici meča, kada je Jovanović u sudijskoj nadoknadi vremena doneo izjednačenje svom timu.