JSL: Lučanci odneli ceo plen iz Novog Pazara

Fudbaleri lučanske Mladosti pobedili su na teškom gostovanju ekipu Novog Pazara rezultatom 2-1 (2-1). Strelac oba gola za goste bio je nigerijac Patrik Eze Frajdej, dok je strelac za domaću ekipu bio Miloš Tintor.

Iako su domaći bili favoriti pre početka meča, i najavljivali pobedu u ovom susretu, gosti su na kraju ipak uspeli da sačuvaju stečenu prednost iz prvog dela igre. Doveo je Frajdej goste u vodstvo u 28. minutu. Samo tri minuta kasnije, sumnjiva situacija, odnosno poništen gol za domaće. Nisu uspeli Pazarci da se oporave od činjenice da im je ponište pogodak, što su gosti uspeli da iskoriste i preko Frajdeja dupliraju prednost u 38. minutu. U samom finišu prvog dela igre, novo pojačanje, i debitant u dresu Novog Pazara, Miloš Tintor, postiže svoj prvenac u novom klubu.

Pokušavali su domaći ofanzivnom igrom u drugom delu da izjednače rezultat, ali su mreže mirovale do poslednjeg sudijskog zvižduka. Ovim porazom domaćin je produžio negativan niz, posle poraza na Karaburmi u prošlom kolu, dok je za ekipu Neška Milovanovića ovo druga uzastopna pobeda u prvenstvu. Posle pet odigranih mečeva, timove se nalaze u sredini tabele, u grupi ekipa koje imaju po sedam bodova.