JSL: Prva trojka Lučanaca, Borac odneo ceo plen iz Kragujevca

Odigrana su prva dva meča četvrog kola Jelen superlige. U komšijskom derbiju Borac iz Čačka je na gostovanju u Kragujevcu slavio sa 0-1, dok je Mladost iz Lučana stigla do prve superligaške pobede, trijumfom na svom stadionu protiv kruševačkog Napretka rezultatom 2-1.

Trenutak odluke u Kragujevcu, desio se u 72. minutu meča kada je Đenić iskoristio grašku igrača Radničkog 1923, Jovića, i sjajnom asistencijom uposlio Milojevića, kome nije bilo teško da sa nekih sedam, osam metara savlada golmana domaćih. Borcu je ovo druga pobeda i posle 4. kola ima 7 bodova, dok Radnički nastavlja svoju agoniju, pošto posle četiri odigrana meča imaju samo jedan bod i još uvek su bez postignutog gola.

Radnički 1923: Trifunović, Terzić, Jović, Rosić, Rnić, Perović, Arsić, Sotirović, Kovačević, Ćulum, Vusljanin.
Borac Čačak: Petrić, Zivković, Obradović, Miletić, Gojković, Babić, Nikolić, Denić, Jovanović, Mutavdžić, Stojanović.

U drugom meču igranom od 17h drugi novajlija u superligi, lučanska Mladost, takođe je uspela da upiše tri boda. Poveli su domaći golom Jovanovića u 24. minutu. U finišu susreta, tačnije u 81. minutu Napredak golom Bajića dolazi do izjednačenja. Radost gostiju nije dugo trajala, pošto domaći tim samo tri minuta kasnije, golom Miloša Milosavljevića dolazi do vodstva od 2-1, i kako se na kraju ispostavilo, prve pobede u ovoj sezoni na oduševljenje više od 1000 gledalaca.

Mladost Lučani: Krznarić, Golemić, Milunović, Radin, Zonjić, Adamović, Gavrić, Milosavljević, Jovanović, Frajdej, Petrović.
Napredak: Popović, Tomić, Micić, Urošević, Cvetković, Gobeljić, Božović, Mame N’Diaye, Paunović, Lazić, Trujić.