KS: Partizan očerupao “Ćurane”, Čuka otkinula krila “Zmajevima” (VIDEO)

Fudbaleri Partizana pružili su dominantnu partiju protiv ekipe Jagodine, pobedom od 3:0, crno-beli su na korak od plasmana u finale. Čukarički je golovima Mirosavljevića slavio sa 2:0 i nalazi se na pragu istorijskog plasmana u finale Kupa Srbije.

fss_780-e1378808445439

Fudbaleri Čukaričkog otkinuli su krila “Zmajevima” sa Voždovca, golovima Nenada Mirosavljevića u 16. i 39. minutu upisali su pobedu na putu do istorijske pobede.

“Brđani” su bili bolji tim od samog početka meča. Konstantnim presingom i napadima neutralisali su napad gostiju. Vredna pomena je i činjenica da su igrači Voždovca meč završili sa dvojicom igrača manje. Deni Pavlović dobio je dva žuta kartona, pa je bio primoran da teren napusti u 90. minutu. Nemanja Zlatković dobio je direktan crveni karton.

Posle dve sezone fudbaleri Partizana ponovo igraju u polufinalu kupa.Nakon auta na polovini PArtizana Volkov je izbacio loptu za Šaponjića, koji je projurio po levoj strani, uposlivši Andriju Živkovića, koji je uočio Grbića sa druge strane. Grbić je sjajnim šutem na prvu sa dvanaest metara poslao loptu u mrežu Perića.

Grbić je potom na zanimljiv način proslavio pogodak.

Nakon prvog pogotka, gosti nisu klonuli već su nakon samo četiri minuta pripretili preko Lepovića, tri minuta kasnije šutirao je i Đurić ali nije bilo opasnosti po gol Živka Živkovića.

Posle nešto mirnije igre “gol iz vedra neba. Andrija Živković je u 44. minutu iznenadio Perića. Akcija crno-belih išla je po levoj strani, Volkov je centrirao ka Baboviću koji nije uspeo da prihvati loptu, ona odlazi do Živkovića koji je poslao u mrežu golmana gostiju.

Dugo su domaći čekali treći pogodak, on je usledio na samom kraju meča. Brza akcija po desnoj strani, Kojić je lepo centrirao za Brašanca, a ovaj ne greši – 3:0, odličan udarac Partizanovog veziste sa desetak metara.

Revanš utakmice polufinala Kupa Srbije igraju se 8. aprila.