Lučansko iznenađenje u Pećincima

Fudbaleri Mladosti iz Lučana prijatno su iznenadili svoje navijače i pobedili ekipu Donjeg Srema u Pećincima. Počelo je odlično za Lučance, pošto su poveli već u 12. minutu golom njihovog najboljeg igrača Patrika Frajdeja. Vođstvo izabranika Nenada Milovanovića je trajalo samo 6 minuta, pošto je već u 18.minutu najiskusniji igrač domaćih Darko Spalević uspeo da izjednači. Na odmor se otišlo rezultatom 1:1. U drugom poluvremenu nešto oštrija igra na obe strane, što je rezultiralo žutim kartonima na obe strane, po 3 sa svake strane. U 54.minutu Igor Zonjića matirao je Miloša Milinovića i tako doneo sva 3 boda ekipi iz Dragačeva. Posle ovog meča, ekipa Mladosti je na 7.mestu sa 13 bodova dok je Donji Srem 8. sa 11.