Marković dvostruki strelac za “građevinare”, Rad – Hazar 2:2

Fudbaleri Rada remizirali su u drugom pripremnom meču za novu sezonu, ekipa Hazara pokazala se kao dostojan protivnik “građevinarima.

U drugom pripremnom meču protivnik Rada bila je ekipa iz Azerbejdžana, dobro fizički potkovan protivnik pružio je pravi izazov izabranicima Milana Milanovića.

Početak meča doneo je ujednačenu igru. Tural Đilipov iskoristio je kiks tima sa Banjice i  sredinom prvog dela meča doneo vođtvo Hazaru.

U nastavku meča, tačnije 47. minutu umalo je viđen mat u tri poteza “građevinara”. Marko Stanojević proigrao je na desnoj strani Nenadovića, koji je centaršutem pronašao Markovića koji je iz peterca prebacio gol Hazara.

Nekoliko minuta kasnije Andrija Luković proigrao je Ivana Markovića koji je snažnim udarcem izravnao rezultat.  Deset minuta kasnije novi napad gostiju krunisao je golom Rauf Aliev.

Već u 84. minutu Nenadović je proigrao raspoloženog Markovića koji je postavio konačan rezultat 2:2.

RAD: Jovanović, Miloš Marković, Bajić, Raspopović, Urošević, Gnjatić, Milošević, Miloš Stanojević, Veselinović Jelić, Perović.

Igrali su još: Dejanović, Marko Stanojević, Maraš, Vico, Rodić, Nenadović, Stančeski, Simić, Mihajlović, Luković, Ivan Marković .

HAZAR: Sadigli, Đelilov, Adrian, Tjago, Vanderson, Sadigov, Amirgulajev, Abdulajev, Blaževski, Nildo, Ivanov. Igrali su još: Fernando,Alijev, Ramazanov.