Miljuš i Milovanović vratili veru u opstanak

Fudbaleri Radničkog 1923 savladali su u derbiju začelja Voždovac rezultatom 2:1 (1:0) i zabeležili tri važna boda pred nastavak šampionata.

10996977_848629245176097_1496414043612319246_n

Iako situacija na tabeli pre ovog kola nije delovala tako obećavajuće Đavoli su ovim trijumfom (drugim nad Zmajevima ove sezone) uspeli da se približe timovima van opasne zone i na taj način sačuvali realne šanse za opstanak u eliti.

Domaći su poveli golom Dejana Miljuša u 11. minutu, tačku na ovaj meč stavio je Dragan Milovanović golom u 72. minutu i na taj način doneo zlata vredne bodove timu sa Čika Dače. Voždovc je u finišu meča preko Karaklajića uspeo samo da ublaži poraz. Radnički 1923 je i dalje poslednji na tabeli nakon ovog kola ali sada je razlika u odnosu na pretposlednji Voždovac samo četiri boda.