Mladost sačuvala domaći teren, poraz Rada u Lučanima

Fudbaleri Rada nisu uspeli da se sa gostovanja u Lučanima vrate neporaženi Domaća mladost iskoristila je prednost domaćeg terena i slavila protiv građevinara. Rezultat meča bio je 2:1, strelci golova za Mladost bili su Eze Frajdej i Milunović. Za goste strelac je bio Rodić.

Vođstvo domaćima doneo je Frajdej u 28. minutu, nakon slobodnog udarca, koji je izveo Ademović, lopta putuje do Gavrića koji je šalje Frajdeju u peterac, Nigerijac bez problema uspeva da savlada Radunovića. Mirno je bilo sve do 68. minuta, kada je Ademović uposlio Milunovića, koji uvećava vođstvo.

Fudbaleri Rada imali su snage samo da umanje rezultat, u 78. minutu. Brana Milošević je iskoristio brzu kontru tima sa Banjice da bi uposlio Rodića koji sigurno postavlja konačan rezultat 2:1 za mladost.