Nula u Čačku

Utakmica u Čačku završena bez golova. Iako je Borac bio bliži pobedi, Voždovac je uspeo da se odbrani i osvoji bod.

Glavni sudija Milan Ilić, pomoćnici Dalibor Đurđević i Miloš Gagić. Četvrti sudija Nemanja Petrović, dodatne sudije Nenad Đokić i Vladimir Nedeljković.

Borac Čačak: Petrić, Boranijašević, Đoković, Gojković, Babić (od 78. Đerić), Božić, Jovančić, Milojević, Stojanović (od 84. Nešović), Mašović (od 71. Mutavdžić)
Trener: Bogić Bogićević

Voždovac: Supić, Kitanovski (od 50. Stojković), Stanimirović, Mihajlov, Nikolić, Pavlović, Petrović, Babović, Beljić, Škerjanc, Džugurdić (od 61. Odita)
Trener: Zoran Milinković

Prvo poluvreme nije donelo puno uzbuđenja. Čini se da su Čačani bili bolji i imali terensku inicijativu, ali to nisu uspeli da konkretizuju. Pretio je Borac preko Mašovića, Božića i Gojkovića, dok je kod gostiju jedino Babović oprobao svoj šut koji nije bio opasan po gol Petrića. Na odmor se otišlo sa rezultatom 0:0.

Krenuo je Borac silovito u drugom poluvremenu. Ređale su se šanse kao na traci, a akteri su bili gotovo isti igrači kao i u prvom delu utakmice. Ulaskom Mutavdžića i Đerića ti napadi su bili još žešći, ali su Zmajevi imali fantastično raspoloženog Supića na golu i nisu kapitulirali. Voždovac se branio svim silama i čekao povoljnu priliku za kontranapad, ali samo je Babović pokušao da ugrozi Čačane. Na kraju 0:0, stiče se utisak da Borac ima za čim da žali, a Beograđani se neće buniti s obzirom na slabu igru koju su prikazali.

Narednog vikenda utakmicama 15. kola Jelen Superlige završava se jesenja polusezona. Borac ide na vrlo teško gostovanje Partizanu, dok će Voždovac na svom stadionu dočekati niški Radnički.