Partizan na krilima Škuletića preleteo Kragujevac [VIDEO]

Fudbaleri Partizana zabeležili su i šestu pobedu ove sezone, i ponovo zauzeli čelo tabele. Crno-beli su bili ubedljivi na današnjem gostovanju i slavili rutinski sa 3-0 (2-0).

Ponovo je čovek odluke bio Petar Škuletić, koji je sa svoja dva današnja gola, zaseo na čelo liste strelaca, zajedno sa Jelićem i Veselinovićem, sa šest pogodaka. Prvo je u 11. minutu golom sa penala, napravljenim nad Vulićevićem, doveo Partizan u vodstvo od 1-0.

Samo sedam minuta kasnije, isti igrač je duplirao prednost, i praktično rešio pitanje pobednika, nakon nepunih dvadeset minuta igre. Nakon sjajnog pasa petom Andrije Živkovića, Grbić je sjajnim prodorom predriblao trojicu igrača Radničkog i nesebično uposlio Škuletića, kome nije bilo teško da postigne gol.

Drugo poluvreme počelo je sjajnom šansom Škuletića, koji je danas bio prilično raspoložen za igru. Imao je centarfor Partizana priliku da postigne het-trik, ali je golman domaćih Trifunović bio uspešniji u situaciji jedan na jedan.

Ipak u finišu meča Škuletić uspeva da upiše i asistenciju, tačnije u 89- minutu kada je sjajnom asistencijom petom, uposlio Sašu Ilića, koji je sjajnim šutem sa oko 18 metara, postavio konačan rezultat.