Partizan efikasan pred Steauu, Jagodina još jednom razočarala (Video)

Fudbaleri Partizana poslali Jagodince kući sa 6 golova u mreži. Navijači Partizana pre nedelju dana optuživali su Crvenu zvezdu za nemoguće, postizanje tri pogotka za deset minuta, danas su ljubimci Grobara postigli tri gola za 3 minuta.

unutra

U drugom kolu Super Lige Srbije u Beogradu sastali su se Partizan i Jagodina. Partizan koji je važio za favorita u ovom meču sjajno je započeo utakmicu i od samog starta stavio do znanja gostima da ide na sva tri boda.

Ređale su se šanse za šampiona a do pogotka stigli su u 9. minutu posle dobro izvedenog penala Božinova. Dok su se navijači Partizana radovali, gosti su krenuli sa centra terena, izgubili loptu, i crno beli su krenuli u nov napad. Lopta je stigla do Petrovića koji je sjajnim centaršutem našao Božinova, kom nije bilo teško da loptu zakuca glavom u gol i postigne svoj drugi gol na utakmici.

Fudbaleri Jagodine ponovo gube loptu čim su krenuli sa centra, lopta stiže do Fabricija koji sjajnom dijagonalom pronalazi Andriju Živkovića, on prolazi dva igrača, namešta se na šut i u 11. minutu, 3:0 za Partizan.

U prvom poluvremenu se može još reći da je igru u 27. minutu napustio Bandalovski zbog povrede. Njega je zamenio mladi Bogosavac.

Partizan je u prvom poluvremenu uputio 14 šuteva u okvir gola, dok je Jagodina samo jednom šutnula ka golu Živkovića koji nije morao da interveniše. Na poluvreme se otišlo rezultatom 3:0 u korist domaćina.

Partizanu je trebalo samo tri minuta igre u drugom poluvremenu da zatrese mrežu po četvrti put na meču. Strelac je bio Nikola Ninković posle lepog prodora i asistencije Andrije Živkovića.

Nastavio je Partizan da napada i posle četvrtog gola u mreži Jagodine. U 55. minutu Trujić je zamenio Jevtovića, dok je u redovima Jagodine u 56. minutu igru napustio Mihajlović, a umesto njega u igri je Cvetković. Kuzmanović je zamenio Ivanovića u 61. minutu, a u redovima Partizana ulazi mladi Šaponjić umesto Živkovića u 65. minutu.

U 69. minutu se upisao u strelce i mladi Šaponjić za 5:0 i debakl Jagodine. U redovima gostiju Milošević je zamenio Jankovića u 76. minutu.

78. minut i opet gol. Trujić je lepo prošao po levoj strani i sjajno asistirao Šaponjiću kome nije bilo teško da postigne pogodak za 6:0.

Do kraja utakmice ređali su se napadi domaćina, ali ostalo je velikih 6:0 protiv Jagodine.

Sastav Partizana: Ž.Živković, Bandalovski (Bogosavac), Balažic, Fabricio, Petrović, Jevtović (Trujić), Ilić, Lukić, A. Živković, Ninković, Božinov.

Sastav Jagodine: Nikolić, Milinković, Mijatović, Gašić, Filipović, Miladinović, Janković (Milošević), Ivanović (Kuzmanović), Savković, Nikolić, Mihajlović (Cvetković).