Partizan ponovo ubedljiv, prekinuta serija Rada: Rad – Partizan 0:4

Nakon odlične predstave protiv Voždovca fudbaleri Rada nisu uspeli da nastave svoju seriju, od njih je na praznoj Banjici bolji bio Partizan, koji je slavio ubedljivom prednošću 0:4

Od samog početka meča pretio je Partizan, već u osmom minutu prva šansa za crno-bele. Škuletić je došao do lopte njegov šut zaustavio je golman građevinara. Minut kasnije, Jelić preti ali je njegov šut završio iznad prečke. Jalovi pokušaji viđani su sa obe strane, sve do 26. minuta kada je Škuletić doneo vođstvo Partizanu. Lazović je prošao po desnoj strani, a Škuletić sproveo loptu u mrežu Rada. Nisu se dali domaći igrači u 31. minutu Veselinović upošljava Jelića, ali je on ponovo bio neprecizan. Usledio je mirniji period igre, trajao je do 42. minuta, Lazović je šutirao sa ivice šesnaesterca i duplirao prednost Partizana.

Drugo poluvreme bolje je otvorio Rad, prvo je u 51. minutu nakon grešske Andrije Živkovića Veselinović je sa četiri metara promašio prazan gol Partizana. Igrao se 59. minut kada je nakon kontre Škuletić uposlio Lazovića, kojji sa oko desetak metara postiže treći gol za Partizan. Perović je u 67. minutu imao priliku da uposli Jelića ali je odbrana Partizana pravovremeno reagovala i sprečila da se ozbiljniji napad razvije. Pokušao je Škuletić u 72, minutu da matira golmana Jovanovića, ali je njegov šut završio pored leve stative. U 86 minutu prava školska akcija, Živković dodaje loptu Ninkoviću, koji je šalje do Fofane koji postiže gol za konačnih 0:4.