Partizanu remi protiv Ciriha!

Prvotimci Marka Nikolića izbegli su poraz na pripremama u Beleku!

Partizan je odigrao i pretposlednji meč pre povratka u Beograd,crveno-beli su se sastali sa  švajcarskim Cirihom!

Na meču su dva puta dosuđivani udarci sa bele tačke i oba puta pogođeni,u prvom poluvremenu su viđena tri gola!

Armando Sadiku je  pogotkom sa bele tačke u četvrtom minutu doneo vođstvo Cirihu,šest minuta kasnije nespretni  Lazar Ćirković je autogolom povećo na 2:0,strelac jedinog gola u prvom poluvremenu bio je Nikola Ninković,u drugom poluvremenu viđen je izjednačujući gol Nemanje Kojić sa bele tačke.