Pazarci nastavljaju pobedničku seriju, nula za Jagodinu

Nakon Partizana pala je i Jagodina. Fudbaleri Novog Pazara pobedili su večeras u Jagodini istoimenu ekipu sa 2:1 u četvrtom kolu Super lige Srbije. Strelci za Novi Pazar bili su Predrag Pavlović u 49. i Stefan Aškovski u 63. minutu, dok je jedini gol za Jagodinu postigao Mile Savković u 68. minutu.

Iako su najavljivali početak svoje serije pobeda od meča sa Pazarom, to se nije dogodilo. Pa se Jagodinci i dalje nalaze na poslednjem mestu bez bodova. Dok su se nakon ove pobede Pazarci popeli na drugu poziciju.

Poveli su gosti golom Predraga Pavlovića u 49. minutu. Aškovski je samo 14. minuta kasnije nastavio da demonstrira svoju neverovatnu formu. Mile Savković prvi put je pogodio za “ćurane” ove sezone, ali domaći više od toga nisu mogli. “Ćurani” su se trgli pri rezultatu 0:2 i pokušali da konačno izbegnu poraz, ali je epilog njihovih napora opet bio isti, pa će i sledeće kolo dočekati na dnu tabele, bez ijednog boda.