Pazarci se revanširali za jesenji poraz

Fudbaleri Novog Pazara zabeležili su drugi vezani trijumf u Jelen SuperLigi. Posle pobede nad OFK Beogradom u prošlom kolu, izabranici Milorada Kosanovića slavili su kao gosti nad ekipom Mladosti iz Lučana reziltatom 1:3 (1:1), i na taj način se revanširali domaćima za jesenji poraz na svom terenu.

14251377486532

Poveli su domaći golom Bruna već u šestom minutu igre, međutim domaći brzo stižu do izjednačenja golom Živadinovića u 14. minutu,  a tim rezultatom se otišlo na poluvreme. Samo šest minuta igre u drugom delu bilo je dovoljno gostima da reše pitanje pobednika. Prvo je Vladimir Radivojević u 63. minutu ponovo doveo u vodstvo Pazarce, da bi Predrag Pavlović u 69. minutu sa bele tačke potpuno dotukao rivala.

Novi Pazar nakon ovog trijumfa ostaje na petoj poziciji sa 30 bodova, dok Mladost trenutno na devetom mestu sa sedam bodova manje.