Pobeda za Grobare!

Današnja utakmica između Partizana i Donjeg Srema u okviru trećeg kola JSL, protekla je u znaku navijača crno-belih. Poznato je od ranije da su pristalice Partizana bile podeljene i da sukob datira već neko vreme. Danas je došlo do pomirenja dve frakcije “Grobari JUG” i “Zabranjeni” koji su bodrili svoj Partizan do nove pobede

Opet se Partizan mučio u prvom delu utakmice, nije štimalo puno toga u redovima crno-belih. Prvo pogodak viđen je u 45 minutu, kada je Škuletić doneo prednost sa bele tačke. U nastavku meča trener Nikolić je morao da ubaci Lazovića i kapitena Sašu Ilića, koji je i napravio prevagu na sredini terena i vodio kapitenski Partizan do nove pobede. Lazović je kao džoker s klupe postigao gol u 66 minutu, dok je Saša Marković poentirao za 3:0 što se ispostavilo kao konačan rezultat meča.

Sastavi:

PARTIZAN: Lukač – Vulićević, B. Ilić, Stanković, Petrović – Marković – Grbić (od 62’ Lazović), Brašanac, Živković – Marinković (od 54’ S. Ilić), Škuletić (od 81’ Pantić)

DONJI SREM: Milinković – Lakićević, Prljević, Lakić-Pešić, Punoševac (od 68’ Marčeta) – Bukorac, Grujičić – Beljić, Stanisavljević (od 58’ Obubi), Zec – Spalević (od 79’ Crnomarković

Sudija: Petar Piper