Pobede Mladosti i Metalca, remi na Banjici

Danas je nastavljeno 7.kolo Superlige u fudbalu. U Subotici, ekipa Metalca je ubedljivo savladala ekipu Spartaka sa 3:0. U 33. kolu, Merdović je doveo Milanovčane u vođstvo, da bi na 2:0 povisio Stanojević u poslednjem minutu prvog poluvremena. Domaći su pokušali da preokrenu rezultat u drugom poluvremenu, ali su gosti golom Sedlara u 47. minutu zapečatili današnju pobedu. Na Straoj Karaburmi, ekipa Mladosti iz Lučana pobedila je OFK Beograd rezultatom 1:0. Odlučujući gol delo je Ivana Rogača, koji je u 8.minutu zatresao sopstvenu mrežu. Do kraja meča, rezultat se nije menjao.

lopta-selekt-čair5

U meču odigranom na Banjici nije bilo pogodaka, Rad i Jagodina odigrali su 0:0, u utakmici koja nije bila preterano zanimljiva.