Poraz zmajeva u prvoj proveri: Makabi 3:0 Voždovac

U prvoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Austriji protivnik Voždovcu bio je izrealski tim Makabi iz Tel Aviva. Utakmica tvrda i borbena u kojoj je poluvreme završeno 0:0, dok je na kraju meča rezultat bio 3:0 u korist ekipe Makabija koju predvodi srpski trener Slaviša Jokanović.

Makabi - Voždovac

Izabranici Bratislava Živković pružili su odličan otpor izraelskom šampionu, pogoto u prvom periodu u kom su „zmajevi“ imali par izgledinih prilika da dođu do prednosti i bili bolji rival u odnosu na protivnika. U drugom periodu Makabi je iskoristio greške fudbalera Voždovca i došao do visoke prednosti.

Prijateljska utakmica
Grac, 30.06.2015.
Početak: 19:00 časova
Strelci: Tal Ben Chaim u 51. minutu , Eden Ben Basat u 57. i 76. minutu za Makabi

Makabi Tel Aviv – Voždovac 3:0 (0:0)

Makabi: Colinas, Alberman, Radi, Itzhaki, Ziv, Tibi, Glazar, Badash, Vermouth, Armeli, Garcia. Igrali su još: Ohayon, Shpungin, Ben Chaim, Micha, Ben Harush, Mitrović, Ben Haim, Igiebor, Peretz, Ban Basat.

Voždovac: Popović, Terzić, Ivković, Pavlović D., Radivojević, Petrović, Sinđić, Srećković, Adamović, Odita, Sikimić. Igrali su još: Milošvić, Jovanović, Stojković, Kukoljac, Zlatković, Simić, Stanković, Karaklajić, Ristović, Radonjić i Krstić.

Golove i najzanimljivije šanse na utakmici možete pogledati ovde.