Poznate sudije za peto kolo SLS

OFK Beograd – Radnik

Sreda, 12.08.2015, 17:00
Delegat: DRLJAČA Miodrag
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: KAURIN Srđan
Drugi pomoćni sudija: PERANOVIĆ Dragan
Četvrti sudija: POTOČAN Dejan
Prvi dodatni sudija: VUJOVIĆ Majo
Drugi dodatni sudija: SANTRAČ Dejan

Rad – Mladost

Sreda, 12.08.2015, 17:00
Delegat: VASOVIĆ Radoman
Glavni sudija: ILIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: MILUTINOVIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Četvrti sudija: ŠEGRT Vladimir
Prvi dodatni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Drugi dodatni sudija: MASLAKOVIĆ Milan

Spartak – Jagodina

Sreda, 12.08.2015, 17:00
Delegat: RATKOVIĆ Predrag
Glavni sudija: JEREMIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: RISTIĆ Milovan
Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Dragan
Četvrti sudija: STANOJEVIĆ Goran
Prvi dodatni sudija: LUKIĆ Lazar
Drugi dodatni sudija: PETKOVIĆ Nemanja

Crvena zvezda – Čukarički

Sreda, 12.08.2015, 19:00
Delegat: STOJANOVIĆ Miroslav
Glavni sudija: GRUJIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: ĐURĐEVIĆ Dalibor
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver
Četvrti sudija: STANOJEVIĆ Bojan
Prvi dodatni sudija: STOJILKOVIĆ Igor
Drugi dodatni sudija: ŠIROKI Zoran

Borac – Javor-Matis

Sreda, 12.08.2015, 20:00
Delegat: GAJIĆ Milorad
Glavni sudija: GLOĐOVIĆ Vlado
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: SAVOVIĆ Darko
Četvrti sudija: MIŠIĆ Miljan
Prvi dodatni sudija: VASIĆ Aleksandar
Drugi dodatni sudija: SIMOVIĆ Novak

Novi Pazar – Metalac

Sreda, 12.08.2015, 20:00
Delegat: DENČIĆ Dragan
Glavni sudija: OBRADOVIĆ Srđan
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Bojan
Četvrti sudija: RAJKOVIĆ Slađan
Prvi dodatni sudija: ANĐELKOVIĆ Dejan
Drugi dodatni sudija: KOCIĆ Igor

Radnički N. – Voždovac

Sreda, 12.08.2015, 20:00
Delegat: MARJANOVIĆ Dragan
Glavni sudija: BRDAR Ilija
Prvi pomoćni sudija: OLAJOŠ NAĐ Matija
Drugi pomoćni sudija: MILIN Jovica
Četvrti sudija: ŽIVIN Svetozar
Prvi dodatni sudija: KIŠ ČEPEGI Robert
Drugi dodatni sudija: SREMAC Siniša

Vojvodina – Partizan

Četvrtak, 13.08.2015, 20:00
Delegat: MILOŠEVIĆ Blagoje
Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Četvrti sudija: PAVLOVIĆ Slobodan
Prvi dodatni sudija: JOVANOVIĆ Srđan
Drugi dodatni sudija: MILIĆEVIĆ Milorad

Komentari