Poznate sudije za treće kolo SL

Treće kolo Superlige igra se ovog vikenda, poznati su termini i sudije koji će deliti pravdu tokom vikenda.

superliga-srbije-logo

Crvena zvezda – Radnički N.

Petak, 31.07.2015, 20:00
Delegat: NIKOLIĆ Nenad
Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Četvrti sudija: KURČUBIĆ Nenad
Prvi dodatni sudija: MILIĆEVIĆ Milorad
Drugi dodatni sudija: ŠIROKI Zoran
Posmatrač: ČOLIĆ Dušan

Novi Pazar – Partizan

Subota, 01.08.2015, 17:00
Delegat: RATKOVIĆ Predrag
Glavni sudija: GLOĐOVIĆ Vlado
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: MILIN Jovica
Četvrti sudija: SAVOVIĆ Darko
Prvi dodatni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Drugi dodatni sudija: BRDAR Ilija
Posmatrač: VIĆENTIJEVIĆ Goran

OFK Beograd – Voždovac

Subota, 01.0.2015, 18:00
Delegat: JOVANOVIĆ Zoran
Glavni sudija: ĐOKIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan
Četvrti sudija: PAVLOVIĆ Slobodan
Prvi dodatni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Drugi dodatni sudija: PIPER Petar
Posmatrač: RADOMAN Miroslav

Rad – Radnik

Subota, 01.08.2015, 18:00
Delegat: MILANOVIĆ Dobrica
Glavni sudija: VUJOVIĆ Majo
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: KAURIN Srđan
Četvrti sudija: STANOJEVIĆ Goran
Prvi dodatni sudija: POPOVIĆ Marko
Drugi dodatni sudija: PETKOVIĆ Nemanja
Posmatrač: ŽIVANOVIĆ Dragan

Spartak – Mladost

Subota, 01.08.2015, 18:00
Delegat: BAGLAVA Branko
Glavni sudija: ANĐELKOVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver
Četvrti sudija: JOVANOVIĆ Bojan
Prvi dodatni sudija: OBRADOVIĆ Srđan
Drugi dodatni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Posmatrač: SIMIĆ Dragan

Borac – Čukarički

Subota, 01.08.2015, 20:00
Delegat: ĐERKOVIĆ Slobodan
Glavni sudija: MAŽIĆ Milorad
Prvi pomoćni sudija: RISTIĆ Milovan
Drugi pomoćni sudija: ĐURĐEVIĆ Dalibor
Četvrti sudija: PERANOVIĆ Dragan
Prvi dodatni sudija: SANTRAČ Dejan
Drugi dodatni sudija: JEREMIĆ Milan
Posmatrač: ŠIJAKOVIĆ Nebojša

Jagodina – Metalac

Nedelja, 02.08.2015, 19:00
Delegat: MLADENOVIĆ Vladan
Glavni sudija: JOVANOVIĆ Srđan
Prvi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: GORDIĆ Vukan
Četvrti sudija: BOGIĆEVIĆ Dragan
Prvi dodatni sudija: STOJILKOVIĆ Igor
Drugi dodatni sudija: LUKIĆ Lazar
Posmatrač: BOŽOVIĆ Jovan

Vojvodina – Javor-Matis

Nedelja, 02.08.2015, 20:00
Delegat: STOJANOVIĆ Miroslav
Glavni sudija: ILIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: MILUTINOVIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica
Četvrti sudija: OLAJOŠ NAĐ Matija
Prvi dodatni sudija: GRUJIĆ Danilo
Drugi dodatni sudija: KOCIĆ Igor
Posmatrač: JOKIĆ Zdravko

Komentari