Škuletić vratio Parni Valjak na čelo tabele VIDEO

Derbi 11. kola Jelen Superlige između Partizana i Vojvodine pripao je fudbalerima crno belih. Čovek odluke bio je najbolji strelac Partizana ove sezone, Petar Škuletić, koji je golom u 32. minutu meča doneo nova tri boda ekipi iz Humske.

Krenuli su agresivno fudbaleri Vojvodine, i na taj način pokazali da žele da se nadigravaju sa crno belima, ali je ekipa Zorana Marića imala snage samo za 20 minuta ravnopravne borbe. Nakon početne inicijative gostiju, vicešampion od 20. minuta preuzima konce igre u svoje ruke. Gol odluke postignut je u 32. minutu nakon jedne sumnjive situacije, Škuletić je izbio sam pred Milinković – Savića i matirao golmana Voše za, ispostaviće se, konačnih 1:0.

Posle vodećeg gola očekivalo se da gosti krenu svim silama po izjednačenje, ali je gol Škuletića potpuno demoralisao Marićeve izabranike. Sa druge strane fudbaleri Partizana su nakon vodstva rešili da smire tempo i privedu meč kraju. Do kraja meča viđeno je nekoliko poluprilika pred golom Vojvodine, ali nedovoljno za promenu rezultata.