Uspešna provera “Romantičara”

OFK Beograd danas slavio u prijateljskom susretu protiv ekipe Jedinstva iz Užica sa 1:0 (1:0). Strelac za plavo-bele mladi Paločević.

Fudbaleri OFK Beograda danas su u Užicu odigrali svoju poslednju pripremnu utakmicu pred start nove sezone u Superligi. Protivnik je bila ekipa Jedinstva iz Užica, a Beograđani su trijumfovali rezultatom 1:0 (1:0). Jedini gol viđen je u 37. minutu susreta kada je talentovani Aleksandar Paločević odličnim udarcem pogodio gol Marinkovića. Dodajmo i to da su se omladinski reprezentativci iz redova “Romantičara” vratili sa EP-a u Mađarskoj i odmah se stavili na raspolaganje stručnom štabu, pa su i oni dobili određenu minutažu na utakmici.

Sezona za tim sa Karaburme počinje 9. avgusta kada u okviru 1. kola Superlige gostuju ekipi Vojvodine u Novom Sadu.