Vojvodina vratila veru u sebe

Sinoć je na Karađorđu, Vojvodina ponovo bila ona sa početka sezone. To je bio meč između dve ekipe koje su u dosadašnjem toku prvenstva identičnim rezultatom savladali glavnog pretendenta na tron, ekipu Partizana.

Stanisavljevic

Napravila je Vojvodina sjajnu uvertiru pred revanš meč kvalifikacija za Ligu Evrope sa Viktorijom. Pobedili su Novosađani sa 4-1, a u strelce su se upisali Babić u 33. minutu na asistenciju Ivanića, Ivanić u 68. minutu, pa Paločević u 72. minutu, samo 180 sekundi pošto je na terenu zamenio najboljeg igrača Vojvodine, Mirka Ivanića. da bi tačku na i stavio Stanisavljević iz penala u 87. minutu. Rušević je u 90+3. minutu samo ublažio poraz gostiju. Vojvodina se vratila na pobednički kolosek posle poraza od Viktorije, a da li može do velikog podviga i plasmana u grupnu fazu Lige Evrope ostaje da se vidi.