Voša odnela ceo plen iz Jagodine

Fudbaleri Jagodine poraženi su na svom terenu od ekipe Vojvodine sa 3-2.

Vojvodina je odlično otvorila utakmicu i povela golom Veselinovića već u 4. minutu. Da stvari budu još gore po Ćurane, pobrinuo se Pekarić, koji je uspeo da savlada golmana Đuričića, i tako donese velikih 2-0 za svoj tim a igrao se tek 20. minut.

Međutim, buđenje navijača i igrača domaćina usledilo je u 27. minutu, kada je Arsenijević uspeo da savlada golmana gostiju Milinković-Savića i tako smanji zaostatak. Rezultat na poluvremenu bio je 1-2.

Gosti su sjajno otvorili i drugo poluvreme. Igrao se 54. minut kada je Veselinović ponovo uspeo da savlada golmana Jagodine i postavi velikih 1-3.

Mreže su mirovale sve do 72. minuta, kada je Lepović uspeo da postigne gol i tako donese nadu domaćinu da moze do izjednačenja. Rezultat 2-3.

U 91. minutu crveni karton dobio je igrac domaće ekipe Milinković. Rezultat je do kraja ostao ne promenjen. Velika pobeda i velikih  3 boda za Vojvodinu.