Voždovac vodi, sa tribina se čuje ”Kizo odlazi” (Video)

Fudbaleri Voždovca dočekali su Partizan na stadionu Obilića na Vračaru i posle prvih 45 minuta domaćini vode golom Ćirkovića. Partizan ima posed lopte, ali igrači gostiju nisu stvorili nijednu ozbiljniju šansu za 45 minuta meča.

bandicam 2015-09-27 16-48-51-156

Već na početku meča u 3. minutu, Mašović je sjajno poslao loptu u prazan prostor ka Ćirkoviću, koji sa lakoćom postiže pogodak i dovodi Voždovac do prednosti od 1:0.

U 14. minutu meča Valeri Božinov prvi put dolazi do kontakta sa loptom i šutira visoko iznad gola sa oko 16 metara. Partizan je nastavio sa napadima, a sledeću šansu je imao Živković koji sa oko 20 metara takođe šutira neprecizno.

U 24. minut, prva sporna situacija na meču. Glavčić pod faulom šalje loptu Božinovu koga jedan igrač domaćih obara u kaznenom prostoru i sudija svira faul. Ali kada su svi očekivali da sudija pokaže na belu tačku, on pokazuje da je faul bio nad Galvčićem.

34. minut, Abubakar lepo prolazi po levom boku, ali dobija samo korner. Posle kornera nema opasnosti.

Do kraja poluvremena igrači Partizana dominirali su na sredini terena, ali nijednu izglednu šansu nisu stvorili. Pred kraj poluvremena sa tribina su se čuli uzviki ”Kizo odlazi” od strane najvatrenijih navijača Partizana.