Zagorčić: Hvala publici, u žrebu kako Bog da

Kada su nakon žreba za treće kolo kvalifikacija za LIgu Evrope kuglice stale, malo ko je mogao da zamisli da će se ovo desiti. Vojvodina je ponizila italijanskog giganta Sampdoriju pobedom od 4:1. Pred prepunim tribinama Karađorđa navijači su imali prilike da pozdrave svoje ljubimce i  da ih pesmom isprate u četvrto kolo kvalifikacija, gde, uz malo sreće, mogu do grupne faze.

Zlatomir Zagorčić u maniru velikih trenera nije bio previše euforičan tokom konferencije. pohvalio je protivnika i zahvalio publici.

Znali smo da igramo protiv odličnog protivnika. Svi su se pribojavali pritiska u prvih 15 minuta. Nažalost primili smo gol iz svoje greške. Sampdorija je dominirala u tom periodu i stvarala šanse. U drugom poluvremenu igrali smo bolje i kvalitetnije. Stvarali šanse ali nismo ih realizovali. U svakom slučaju eliminisali smo sjajnu ekipu i još jednom zahvaljujem publici u Novom Sadu, poručuje trener Zagorčić.

Šef struke Vojvodine nema posebnih želja u žrebu za plejof.

– Biće kako onaj odozgo kaže.  Imam želju, a želja mi je mala i nije posebna. Ne bih ni da izbegnemo nekog rivala, poručio je trener Novosađana.