Zmajevi pobedili u četvrtom meču: Voždovac – Krško 2:0

Voždovac je u četvrtoj kontrolnoj utakmici zabeležio prvu pobedu na pripremama u Sloveniji, a savladan je novi član elitnog ranga, ekipa Krškog sa 2:0 (0:0). U strelce su se upisali Beljić i Radonjić.

Šef stručnog štaba Bratislav Živković je izveo kombinovan tim sa igračima koji su do sada imali nešto manju minutažu. Već u 3. minutu Voždovac je propustio sjajnu priliku da dođe do prednosti.

Viđena je odlična duga lopta Stojkovića, Srećković je dobro šutirao, ali je golman gostiju još bolje intervenisao. Nekoliko minuta kasnije sjajan prodor  Odite kroz 4-5 igrača, odlično je šutirao, ali je stativa bila saveznik slovenske ekipe. U 17. minutu ponovo sjajna duga lopta Stojkovića ka Zlatkoviću koji je dobro zahvatio, ali je ona prošla tik pored stative.

U 38. minutu još jedan udarac Odite sa 18 metara, ali pored gola. Voždovac je kao i u   prethodnim susretima bio bolji rival u prvom poluvremenu, a u 60. minutu beležimo odličan prodor Karaklajića, povratna lopta za Srećkovića koji dobro šutira,  ali je sa gol linije loptu izbacio jedan igrač Krškog. U 65. min dobar udarac Simića sa 25 metara, ali je lopta otišla malo iznad prečke.

Sinđić je  u 80. minutu lepo pokušao, malo je falilo da srpski tim povede, ali je u 85. minutu gol postigao Beljić sa bele tačke, a samo tri minuta kasnije asistirao mladom Radonjiću koji je postavio konačan rezultat. Voždovac će već 10. jula odigrati poslednji kontrolni meč protiv NK Drava iz Ptuja.